Вечірня Літургія у свято Благовіщення Пресвятої Богородиці

DSC_0585

25 березня / 7 квітня,  в день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, о 15 годині в домовому храмі святого вмуч. Іоанна Нового резиденції митрополитів Буковини і Далмації було звершено уставні богослужіння: 9 час, зображільні та вечірню з Літургією св. Іоанна Золотоустого. (читати далі…)

Посвята першокусників-богословів 2016 року

dsc_1791

30 вересня 2016 року, в день мученицької кончини мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, в університетському храмі Трьох Святителів було звершено посвяту першокурсників богословського відділення. (читати далі…)

Паломницька поїздка до православного монастиря в Уйковіцах (Польща)

DSC_1163

23-24 травня 2016 року відбулась чергова паломницька поїздка парафіян університетського храму Трьох Святителів до православного монастиря святих рівноапостольних Кирила та Мефодія в Уйковіцах. Паломники на чолі з прот. Миколаєм Лагодичем у день пам’яті небесних покровителі обителі мали можливість помолитись перед святинями монастиря та поспілкуватись з ігуменом та братією обителі. (читати далі…)

342 поліцейських у Чернівцях склали присягу

DSC_0704

27 березня 2016 року, на Центральній площі Чернівців 342 поліцейських склали Присягу на вірність українському народові. В урочистій церемонії взяли участь прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, керівництво області та міста, чернівчани. (читати далі…)

Паломництво до обителі архангела Михаїла

DSC_0363

14 жовтня 2015 року, коли Православна Церква молитовно згадує пам’ять Покрови Пресвятої Богородиці, ми здійснили паломницьку поїздку до обителі архангела Михаїла села Підмихаля, що на Калущині. (читати далі…)

Зустріч отців Уйковіцкого монастаря з правлячим архиєреєм владикою Адамом

За “за наклепи на ієрархію та духовенство; за неповагу до постанов єпархіального архієрея; за виховання в такому ж дусі монахів монастиря, результатом чого став відхід декількох з них з монастиря” діяльність монастиря в Уйковіцах рішенням Священного Синоду Польської Православної Церкви, що відбувся 17 березня 2015 року у Варшаві припинено, на намісника монастиря архімандрита Никодима (Макара) та його заступника ігумена Афанасія (Дебовського) накладено тимчасову заборону в священнослужінні.
Відео свідчить що зміст листа цілковито не відображає погляди важкохворого владики Адама. Хтось скористався іменем владики, щоб розправитись з єдиним україномовним православним монастирем в Польщі.

(читати далі…)

Протоієрей Миколай Лагодич прийняв участь в прямому ефірі телерадіопередачі ,,Студія А-3”

24 лютого 2015 року ЧДОТРК було запрошено прот. Миколая Лагодича – доцента Богословського відділення ЧНУ ім. Юрія Федьковича до участі в програмі студії “А3: АНАЛІТИЧНО, АРГУМЕНТОВАНО, АКТУАЛЬНО” Чернівецької обласної державної телерадіокомпанії.

У ході годинної дискусії у студії було розглянуто цілий ряд важливих питань. Особливо жваво було обговорено значення Великого посту для християнина. Поряд із тим було акцентовано увагу телеглядачів на сучасній ситуації в Україні.

(читати далі…)

Відео: «Паломництво до обителі преподобного Амфілохія Почаївського (с. Мала Іловиця)»

12 травня Свята Православна Церква вшановує пам’ять великого подвижника та святого ХХ століття – преподобного Амфілохія Почаївського. Цьогоріч Церква відзначає 120-ту річницю з дня народження преподобного. З нагоди свята, 10 травня 2014 року, в с. Мала Іловиця Шумського району (рідному селі преподобного Амфілохія) була звершена святкова Соборна Божественна літургія.

(читати далі…)

Великодній випуск “Резонанс” (Чернівці) 2014

За ініціативи Чернівецької обласної телерадіокомпанії для підсумкової інформаційно-аналітичної програми “Резонанс” експертом до студії був запрошений методист Богословського відділення, викладач історії Української Православної Церкви доц. прот. Миколай Лагодич.

Освячення великодніх кошиків (20.04.2014)