DSC_2686

Університетському храмі молитовно вшанували пам’ять жертв Революції Гідності

Нашим священним обов’язком є молитовна пам’ять про жертв акцій протесту (Революції Гідності) у грудні 2013 — лютому 2014 року, котрі в Україні вшановані під збірною назвою «Небе́сна Со́тня».

Ще 19 лютого 2014 року, в сам розпал Революції Гідності, за ініціативи викладачів та студентів Богословського відділення в університетському храмі були відслужені молебень за примноження любові та припинення ворожнечі в Україні та заупокійну літію за тих, які поклали своє життя за незалежність Української держави.

За ініціативи ректорату в ЧНУ «Небесну сотню» вшановували в 9 та 40 день їх розстрілу…

Пам’ять людська скороминуча…, але в серцях віруючих пам’ять є Вічною!

Цього року поминальні богослужіння відбулися в в університетському у домовому храмі на честь святого Іоанна Нового.

Заупокійне богослужіння очолив настоятель університетського храму Трьох Святителів прот. Микола Щербань у співслужінні клірика храму прот. Миколая Лагодича.

В цей день  до храму прийшли виконуючий обов’язки ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, перший проректор професор Роман Іванович Петришин, проректор з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу Тамара Володимирівна Марусик, а також декани факультетів: філологічного – Б.І.Бунчук, фізичної культури та здоровя людини – Я.Б.Зорій, філософсько-теологічного – В.О.Балух, географічного – В.П.Руденко, викладачі та  студенти ЧНУ.

По завершенні панахиди зі словами повчання до присутніх у храмі звернувся отець настоятель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *