DSC_1038

Парафія святого апостола Іоанна Богослова м. Чернівці відсвяткувала своє престольне свято

26 вересня/9 жовтня Православна Церква вшановує памʼять святого апостола і євангелиста Іоанна Богослова.

Саме цей апостол є небесним покровителем православної громади м. Чернівці району Хабаківка.

На запрошення будівничого та настоятеля храму св. ап. Іоанна Богослова – свящ. Михаїла Голобородька, молитовно розділити радість престольного свята прибуло багато гостей.

Святкове богослужіння очолив прот. Володимир Липко – декан Отинійський Коломийської єпархії УПЦ КП у співслужінні запрошеного духовенства.

Після Євангельського читання отець декан виголосив змістовну проповідь, у котрій розкрив важливісь любові, як Божої чесноти, для особистого спасіння віруючих християн. Для майбутніх пастирів – студентів Богословського відділення ЧНУ, котрі в цей день співали за богослужінням, проповідник, спираючись на житіє святого апостола Іаанна Богослова, подав цілий ряд пастирських настанов.

Цього дня багато вірян причастилися Святих Христових Таїн.

Після відпусту отець Володимир склав подяку отцю настоятелю за запрошення, а присутньому духовенству за спільну молитву. В свою чергу отець настоятель висловив подяку гостям, які прибули на храмове свято, і запросив у двір храму на водосвяття.

Після водосвятного молебню з словами привітання звернувся прот. Роман Грищук – благочинний Глибоцького благочиння Чернівецької єпархії.

Святкове богослужіння завершелось хресним ходом навкло храму та помазуванням присутніх у храмі вірян освяченою оливою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *