29

Богослужіння у Воскресенському кафедральному соборі м. Тернополя

21 квітня 2014, у Світлий понеділок, відзначає своє престольне свято Свято-Воскресенський кафедральний собор м. Тернополя. Хоч сам собор знаходиться ще на зовсім початковій стадії свого будівництва, проте на місці його зведення регулярно звершуються Богослужіння.

Цього дня, з нагоди храмового свята, у тимчасовому храмі урочисту Божественну Літургію очолив керуючий Тернопільсько-Бучацькою єпархією Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький та Бучацький.
Його Преосвященству співслужив старший священик майбутнього собору свящ. Сергій Загальський, секретар єпархії прот. Олексій Головацький, духовенство м. Тернополя та сусідніх єпархій.
За Божественною Літургією архієпископ Нестор звершив хіротесію в іподиякони над Ільчуком Сергієм.
Після заамвонної молитви відбувся Хресний хід довкола каплиці із окропленням її стін та всіх присутніх. В кінці обходу було звершено уставний молебень в кінці якого владика виголосив молитву в дні неспокою та нашестя ворогів на Державу і Вітчизну нашу.

По завершенні Богослужіння архієпископ Нестор привітав усіх із світлим Христовим Воскресінням та подякував духовенству за підтримку у будівництві кафедрального собору єпархії.

На запрошення Високопреосященійшого Нестора, архієпископа Тернопільського та Бучацького делегація Богословського відділення відвідала м. Тернопіль на чолі з методистом Богословського відділення прот. Миколаєм Лагодичем.
Фото прес-служби Тернопільської єпархії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *