DSC_0492

Богослужіння в день памʼяті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських Чудотворця (40 річчя з дня народження)

6/19 грудня, коли Православна Церква вшановує памʼять святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських Чудотворця, в університетському храмі Трьох Святителів було відслужено уставні богослужіння.

З благословення Святійшого Патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета Божественну Літургію очолив викладач Богословського відділення архиєпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор у співслужіння настоятеля храму прот. Миколая Щербаня, клірика храму прот. Миколая Лагодича, свящ. Володимира Зубілевича – головний редактор щомісячного тернопільського єпархіального вісника “Лампада Православ’я”, зав.канцелярією єпархіального управління Тернопільської єпархії, свящ. Богдана Сливки – настоятеля парафії св. пророка Іллі м. Заліщики Тернопільсько-Бучацької єпархії та свящ. Володимира Петрука – настоятеля парафії 12 апостолів м. Чернівці Кіцманської єпархії.

Цього дня багато вірян причастилися Святих Христових Таїн.

Після відпусту владика Нестор виголосив проповідь.

Від так владика привітав з тезоімеництвом настоятеля храму прот. Миколая Щербаня та клірика храму прот. Миколая Лагодича.

З благословення Святійшого Патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета, знагоди 40-річчя від дня народження, прот. Миколай Лагодич був нагороджений орденом святих Кирила та Мефодія.

За відродження духовності та утвердження Помісної Церкви, волонтерську та благодійницьку діяльність ряд  викладачів і студентів Богословського відділення та парафіяни університетського храму були удостоєні нагород УПЦ КП.

На молитовну згадку про це святкове богослужіння прот. Миколай Лагодич подарував владиці Нестору ікону преп. Нестора Літописця.

Святкове богослужіння завершилось помазуванням присутніх у храмі студентів і парафіян оливою, освяченою напередодні на всенічному бдінні.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *