Архів за місяць: Серпень 2016

DSC_1563

В університетському храмі молитовно вшанували 25-ту річницю незалежності України

За ініціативи методиста Богословського відділення прот. Миколая Лагодича в університетському храмі Трьох Святителів було відслужено святкове богослужіння, за котрим молились за мир в Україні та захист українських воїнів. Продовжити читати

DSC_1507

Богослужіння в неділю 9-ту після П’ятидесятниці

21 серпня 2016 року, в 9-ту неділю після П’ятидесятниці, в день памְяті свт. Еміліана сп., єп. Кизичеського, в університетському храмі Трьох Святителів було відслужено уставні богослужіння: сповідь вірян, 3-й, 6-й часи і Божественну літургію. Продовжити читати

DSC_1480

Богослужіння у свято Преображення Господнього

“Преобразився Ти на горі, Христе Боже,
показавши ученикам Твоїм славу Твою, скільки їм можна було.
Нехай засяє і нам грішним світло Твоє присносущне.
Молитвами Богородиці, Світлодавче, слава Тобі”.

 6/19 серпня православні християни відзначають свято Преображення Господнього – одне з дванадцяти найбільших свят Церкви Христової, встановлене на честь об’явлення божественної природи Христа Спасителя своїм учням. Продовжити читати

DSC_1354

Богослужіння на свято Всемилостивого Спаса та винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього

14 серпня 2016 року, в 8-му неділю після П’ятидесятниці, в день, коли Свята Православна Церква молитовно згадує свято Всемилостивого Спаса та Пресвятої Богородицi (1164), семи мчч. Маккавеєвих: Авима, Антонiна, Гурiя, Єлеазара, Євсевона, Алима i Маркела, матерi їхньої Соло­монiї та учителя їхнього Єлеазара (166 р. до Р.Х.). Мчч. в Пергiї Памфлiйськiй: Леонтiя, Атiя, Олександра, Киндея, Минсифея, Кириака, Минеона, Катуна i Євклея (ІІІ) та винесення Чесних Древ Животворчого Хреста Господнього в університетському храмі Трьох Святителів було відслужено уставні богослужіння: утреню з чином винесення Святого Хреста, 1 час, таїнство сповіді мирян, 3 та 6 час і Божественну Літургію.
Продовжити читати

13879463_1082071828552744_8631512107090447989_n

В університетському храмі Трьох Святителів вшановано Пресвяту Богородицю в її чудотворній Почаївській іконі

5-го серпня Церква Христова вшановує Пресвяту Богородицю в її  Чудотворній Почаївській іконі.

З нагоди свята, 5 серпня 2016 року, в університетському храмі Трьох Святителів були відслужені уставні богослужіння.

Богослужіння очолив клірик храму прот. Миколай Лагодич у співслужінні дияконів Сергія Ільчука та Івана Лазаренка – кліриків Тернопільської єпархії.

Продовжити читати

dscn7266_500_01

Богослужіння в день пам’яті пророка Іллі

2 серпня 2016 року, в день пам’яті пророка Іллі (ІХ ст. до Р.Х.), в університетському храмі Трьох Святитетелів було відслужено уставні богослужіння: сповідь вірян, 3-й, 6-й часи і Божественну літургію.

Богослужіння очолив клірик університетського храму Трьох Святителів  прот. Миколай Лагодич у співслужінні викладача відділення диякона Ігоря Луцана та диякона Сергія Ільчука – клірика Тернопільської єпархії.

Після відпусту з проповіддю до присутніх у храмі звернувся прот. Миколай Лагодич.

Святкове богослужіння завершилось помазуванням вірян освяченою оливою.

Продовжити читати

DSC_1258

Богослужіння в день пам’яті великого князя Київського Володимира

28 липня 2016 року, в день пам’яті великого князя Володимира, в університетському храмі Трьох Святитетелів було відслужено уставні богослужіння: 3-й, 6-й часи і Божественну літургію. Богослужіння очолив клірик університетського храму Трьох Святителів  прот. Миколай Лагодич у співслужінні диякона Ігоря Луцана та диякона Іоанна Лазаренка. За богослужінням багато парафіян храму причастилося Святих Христових Таїн. Після відпусту з проповіддю до присутніх у храмі звернувся прот. Миколай Лагодич. Святкове богослужіння завершилось помазуванням вірян освяченою оливою.
Продовжити читати