Архів за місяць: Серпень 2014

P8241270

Богослужіння в неділю 11-ту після П’ятидесятниці

24 серпня 2014 року в неділю 11-ту після П’ятидесятниці, в університетському храмі Трьох Святителів було відслужено уставні богослужіння: 3, 6 – Часи та Божественну літургію.

Напередодні воскресного дня, у суботу 23 серпня ввечері,  –  прот. Миколай Лагодич звершив Всенічне бдіння.

Ранкове богослужіння очолив клірик університетського храму Трьох Святителів прот. Миколай Лагодич у співслужінні диякона Іоана Турчинського – студента магістратури Богословського відділення, клірика Кіцманської єпархії.
Продовжити читати

horlytskyi_A4

Анонс богослужіння!

Слава Ісусу Христу!6 вересня 2014 року о 9- 00, в день пам”яті 100 річчя з дня мученицької кончини священномученика Горлицького Максима Сандовича, з благословення Святійшого Патріарха Київського та всієї Руси-України, в університетському храмі Трьох Святителів відбудеться архиєрейська Літургія та молебен перед іконою з мощами святого Максима. Запрошуємо до спільної молитви!
horlytskyi_A4

ikona

Оголошення

10614078_706288659450549_799259401_n

Паломницька поїздка до православного монастиря в Уйковіцах (Польща)

13-14 серпня 2014 року відбулась чергова паломницька поїздка парафіян університетського храму Трьох Святителів до православного монастиря святих рівноапостольних Кирила та Мефодія в Уйковіцах (Перемишльська єпархія Польської Православної Церкви). Паломництво відбулось за особистої ініціативи методиста Богословського відділення прот. Миколая Лагодича на запрошення архімандрита Нікодима. Продовжити читати

img_0913_500

Паломництво до Свято-Серафимівського скита с. Кривець

11 серпня 2014 року відбулась паломницька поїздка до православного Скита святого преподобного Серафима Саровського, що знаходиться у мальовничому карпатському міжгір’ї (Богородчанський район, Івано-Франківської області). Паломництво відбулось за особистої ініціативи методиста Богословського відділення прот. Миколая Лагодича на запрошення архімандрита Максима (Волошенюка). Продовжити читати

P8091081

Богослужіння в день пам’яті великомученика і цілителя Пантелеймона

9 серпня 2014 року в день пам’яті великомученика і цілителя Пантелеймона в університетському храмі Трьох Святителів було відслужено уставні богослужіння.
Божественну літургію очолив клірик храму – прот. Миколай Лагодич у співслужінні настоятеля парафії св. пророка Іллі м. Заліщики Тернопільсько-Бучацької єпархії свящ. Богдана Сливки.
Присутні у храмі вірячи причастилися Святих Христових Таїн.
Продовжити читати

P8071067

Богослужіння в день пам’яті успіння прав. Анни, матері Пресвятої Богородиці

7 серпня 2014 року в день пам’яті успіння прав. Анни, матері Пресвятої Богородиці в університетському храмі Трьох Святителів було відслужено уставні богослужіння.
Божественну літургію очолив клірик храму – прот. Миколай Лагодич.
Присутні у храмі вірячи причастилися Святих Христових Таїн. Продовжити читати

IMG_9714

Богослужіння в день пам’яті мучеників благовірних князів Бориса та Гліба

6 серпня 2014 року в день пам’яті мучеників благовірних князів Бориса та Гліба в університетському храмі Трьох Святителів було відслужено уставні богослужіння.
Божественну літургію очолив клірик храму – прот. Миколай Лагодич. Продовжити читати